Červen 2007

Videa z filmu Bravo girls-všechno nebo nic

22. června 2007 v 15:49 | Atheena |  Videa z filmu Bravo girls-všechno nebo nic
Nejvic se mi líbí Vinnie ta , která tančí před tím klukem : )
Překlad:Šabuja....rozjed´ to! Jmeniji se Laty mám ráda párty, když zadkem hodím hoši křičí jjoo baby! Jmenuji se Kamil splním 3 přání, zadek mám parádní a jsem k sežrání!! A já jsem Kerescha lehce naštvu se, když hodím zadkem zem se zatřese!
Začátek filmu Britney se zdá sen, že vyhraje Maturitní ples, a že si v piramidě prdne.Sestavu maj takovou, že Britney má zvětšená prsa a ona je přesvědčuje, že LEVÝ je VĚTŠÍ než to PRAVÝ...Chodí s obráncem a je ještě panna a on ji chce toho zbavit, ale ona mu řekne až po Maturitním plese za 2 měsíce.Jemu to však přijde jako strašně dlouhá doba, ale vydrží to přitom podvádí Britney s Vinnie.Britney přihlásí tým do Rianniny soutěže a přitom Brianě řekne, že musí zhubnout, protože Pasific Vista neměl nikdy tlustou roztleskávačku.
Britney holkám oznamuje, že odjíždí na jinou školu do Chrancwo Hise.Tak nastupuje jako kapitánka Vinnie.Britney přísaha, že už nikdy nebude dělat roztleskávačku, ale stejně to potom poruší.
Britney však netušila, že bude chodit do školy s černochama.Tam se také dá do týmu roztleskávaček.
Více už vám neřeknu podívejte se na film sami je to mnohem lepší a i v češtině. = )

21.6.2007

21. června 2007 v 14:53 School trip
Ahoj lidi
Dnes jsme byli na výletě...Měli jsme sraz u školy a najednou začalo pršet. Jeli jsme metrem na Malostranskou a odtud jsme šli pěšky=( na pražský hrad. Když jsme přišli do Zlaté uličky, měli jsme rozchod a chodili jsme po různých obchůdkách,kluky však nejvíce zaujala socha, která měla holý zadek a to no vy však víte co...Pak jsme šli do mučírny bylo to tam příšerné...Pak jsme došli do naké galerie kde jsme mohli sedět a ležet,ale bylo to tam pěkně nudné. Spustili jsme 2× alarm a nakonci byl pěkně blbý test. Konečně jsme odešli z galerie a těšili se do Mekáče. Přišli jsme k Mekáči a všichni se tam hned vrhli. Z Mekáče jsme už jeli do školy na oběd a pak domů. Bylo to tam celkem dobrý šla jsem ve dvijici s Terkou Kačkošovou a byla velká sranda. : )
Tak pápá

Simpsnovi=)

18. června 2007 v 15:45 | Atheena |  Simpsnovi

Snoopik

15. června 2007 v 20:25 | Atheena |  Snoopy

Snoopy

22.5.2007 16:14| Athenaa
Kdo je Snoopy?
Kdopak že je SNOOPY?... no přece nejslavnější beagle na světe. Ovšem cesta ke slávě trvala Snoopymu hodně dlouho.Tento seriál vznikl v roce 1950 pod jménem Buráčci ( Peanuts) a v té době byl Snoopy obyčejný domácí psík1950.jpg (5300 bytes). Časem změnil svoji podobu, a od roku 1962 1962.jpg (6455 bytes) se přestává chovat jako normální pes a pomalu začíná chodit po dvou. Autorem tohoto seriálu je Charles Schultz.
Snoopyho neuvěřitelná dobrodružství se odehrávají v pilotní kabině za první světové války, v poušti, v divoké přírodě a vůbec všude, kde se něco děje. Snopyho však můžeme také poznat jako spisovatele, právníka, chirurga či sportovce.
... a takhle vypadá Snoopy dnes... ... a s kamarádem Woodstockem...
Snoopyk.gif (1784 bytes) Charlie Brown1.gif (2203 bytes) Franklin1.gif (1909 bytes) Linus1.gif (1946 bytes) Lucy1.gif (1878 bytes) Marcie1.gif (1991 bytes) Peppermint Patty1.gif (2451 bytes) Pig Pen1.gif (2241 bytes) ReRun1.gif (1885 bytes) Sally1.gif (1983 bytes) Schroeder1.gif (1962 bytes) Woodstock1.gif (1817 bytes)
Tito všichni se v seriálu objevovali a spolutvářeli ho. Ale největší hvězda, to byl a je stejně Snoopy.
Fotky

Shrek 3

14. června 2007 v 15:35 | Atheena |  Shrek3

Shrek 3

Populární zlobr se tentokrát setká se samotným králem Artušem a rytíři Kulatého stolu.
Když zemře otec princezny Fiony, čeká se, že Shrek převezme královské povinnosti a bude vládnout. Zelený zlobr však netouží ani po trůnu, ani po otravné zodpovědnosti s ním spojené a chce se vrátit k poklidnému životu v bažině. A tak se spolu s milovanou Fionou, upovídaným Oslem a statečným Kocourem v botách vydává hledat nového panovníka. Vhodným adeptem se jeví mladinký král Artuš, je ale třeba jednat rychle, neboť po žezlu prahne vykutálený princ Krasoň… Ve třetím pokračování mimořádně úspěšné animované komedie se setkáme se všemi oblíbenými figurkami z předešlých částí.

Česká premiéra: 14. června 2007
Žánr: Animovaný, Komedie, Rodinný
Scénář:
: Jeffrey Price, Peter S. Seaman, Jon Zack
Hudba:
John Powell
Hrají:
Mluví: Mike Myers (Shrek), Eddie Murphy (Osel), Cameron Diaz (Fiona), Antonio Banderas (Kocour v botách), Justin Timberlake (Artie, mladý král Artuš), Julie Andrews (královna Lillian), John Cleese (král Harold), Rupert Everett (princ Krasoň).
A ještě pár obrázků =)